گیسوم

ایران را سراسر دریاها و جنگل های زیبای بسیاریست چیزی که گیسوم را حال و هوای خاصی میبخشد این است که بر خلاف سایر دریاها و جنگل ها که با فاصله ی زیاد از هم قرار دارند اینجا ساحل دریا و جنگل با فاصله ی بسیار نزدیک به هم قرار گرفته اند.

گیسوم در استان گیلان و مابین رضوان شهر و اسالم قراردارد.الحق که یکی از زیباترین جاده های جنگلی ست. درختان بلند و سربه فلک کشیده ، پوشش گیاهی فشرده ، باعث می شود تا نور خورشید به صورت سوزنی از لابه لای درختان به زمین دست درازی کند.صدای دل انگیز پرندگان،هوای خنک و مرطوب، سرسبزی بی نهایت آنچنان منظره ی زیبایی را خلق می کند که آرزو میکنید این جاده تا ابد ادامه پیدا کند.

پس از گذر از جنگل گیسوم به ساحل ان میرسید. در ساحل دریا امکانات پلاژ و رستوران و… وجود دارد که زمینه ی استراحت گردشگران را فراهم می سازد.در ساحل دکه های ماهی فروشی هست که با قزل آلای کباب شده از گردشگران پذیرایی میکنند.

تور ساحل و جنگل گیسوم را در قالب تورهای یک روزه و دو روزه می توانید با آژانس مهراندیشان تجربه کنید.

دیگر تورهای آژانس مهراندیشان:
تور کویر مصر   تور نمک آبرود  تور ساحل و جنگل گیسوم   تور یزد   تور ماسال   تور ابیانه    تور کاشان   تور کویر مرنجاب   تور دریاچه ارواح   تور مرداب هسل   تور کویر کاراکال   تور آفرود   تور رفتینگ    تور جنگل ابر  تور سرعین   تور ماسوله    تور لرستان    تور اسالم به خلخال   تور جنگل راش   تور تنگه واشی   تور یک روزه   تور دو روزه   تور شاد