پیش به سوی بهترین سفر گردشگری با بهترین آژانس مسافرتی

پیش به سوی بهترین سفر گردشگری با بهترین آژانس مسافرتی

سفر از آن دست تجربه هایی است که سرشار از کشف و زیستن است. در هر مسافرت کوتاه یا بلندی که می رویم با آدم های جدیدی آشنا می شویم. از آداب و رسوم و فرهنگ آن منطقه با خبر می شویم و در کنار همه ی اینها با چیزهای تازه و کشف های نو، خاطره ای ماندنی در ذهنمان ثبت می شود.

اینکه از قدیم الایام گفته اند «بسیار سفر باید تا پخته شود خامی» بی دلیل نیست. سفر آن قدر به ما می بخشد که وجودمان را پخته می کند. همچنین در این تجربه آرامشی نهفته است که بسیاری از مردم برای رهایی از اضطراب های هر روزه و تکرار شونده، به آن پناه می برند.

از سفر گفتیم و چیزهای خوبی که برای ما به ارمغان می آورد. این تجربه ی زیبا به شکل های گوناگونی انجام می شود. شما می توانید تنهایی با کوله ای بر دوش آن را تجربه کنید. می توانید به فامیل و آشنا و اطرافیانتان خبر بدهید و همه با هم برنامه ای را بچینید و بروید مسافرت. و راه دیگر اینکه می توانید به یک آژانس مسافرتی و هواپیمایی سر بزنید و از برنامه های تور مسافرتی ایرانگردی یا خارجی جذاب این آژانس ها با خبر شوید. (آژانس مسافرتی یاtravel agency  شرکت یا مجموعه ای میباشد که برنامه ریز مسافرت های انفرادی و گروهی است.)

 

اندر معایب سفرهای سخت و اندر مزایای سفرهای آسان و لذت بخش با آژانس مسافرتی

ممکن است بخواهید به شیراز بروید و اولین جاهایی که به ذهنتان برسد، سعدی و حافظیه باشد. یا بخواهید به اصفهان بروید و سی و سه پل را ببینید. یزد را با بادگیرهای زیبایش یا نیشابور را فقط با خیام و عطار بشناسید. یا جنوب را با تور چابهار و قشم و کیش شناخته باشید. شایدم قصد داشته باشید به مشهد بروید و لذت زیارت امام رضا را بچشید.

بیایید دورتر برویم. هزاران کیلومتر دورتر برویم. مثلا قصد کنید که بروید ترکیه و توی ذهنتان فقط قونیه بچرخد و مسجد ایاصوفیه. یا استانبول و تنگه بسفر و آنتالیا با هتل های لب ساحلش. از این مثال ها خیلی زیاد می توانیم بگوییم.

مثال هایی که یک شهر و یک کشور را تنها با یک جاذبه و دو جاذبه و نهایتا جاذبه هایی به تعداد انگشتان یک دست می شناسیم. اما آیا آن شهرها و کشورها تنها محدود به همین جاذبه ها هستند؟ محدود به همین دیدنی ها و زیبایی ها؟

و فکر کنید که حالا با همین شناخت اندک و محدود بار سفر را ببندید و بروید. باید مدام از این و آن آدرس بپرسید. سوال های تکراری «برای اینکه به فلان جا برسم باید از کجا بروم؟»، «فلان خانه کجاست؟» و … تازه اینها را که گفتیم مربوط به زمانی است که اتومبیل شخصی دارید و وای از آن روز که بخواهید با وسایل نقلیه ی عمومی آن را تجربه کنید و با تاکسی از اینجا به آنجا بروید و ببینید که کرایه ی تاکسی ها سر به فلک می کشد و جای خواب یا همان هتل محل اقامت بسیار سخت پیدا می شود.

اما ناامید نشوید! دلسرد هم نشوید! قرار نیست شما را از این تجربه دور یا بیزار کنیم. نه! همان طور که در آغاز گفتیم، سفر تجربه ای دلنشین است و خاطره ای به یادماندنی اما این تجربه زمانی دلنشین خواهد بود که سفری سرشار از آرامش را تجربه کنید.

یکی از بهترین انواع سفر کردن، مسافرت با آژانس مسافرتی است. اینجاست که شما با خاطری آسوده فقط لذت را تجربه خواهید کرد، چون کارکنان آژانس و لیدر تور آنقدر باتجربه اند که همه ی کارها را به سرعت و به آسانی انجام می دهند.

با همه ی مسیرها آشنا هستند و جاذبه های دیدنی اعم از شناخته شده و بکر و تازه را خوب می شناسند. خیالتان از بابت خواب و خوراک و گشت و گذار و خیلی چیزهای دیگر راحت است. علاوه بر این آنها مراکز خرید با کیفیت و ارزان را می شناسند و همه ی اینها باعث می شود تا هم همه کارهایتان سرعت بگیرد، هم هزینه ها به شدت پایین بیاید و هم سرشار از آرامش باشید چون می دانید که کار را به کاردان سپرده اید و قرار نیست هیچ سختی و نگرانی متوجه شما باشد.

این مسله هم برای تورهای داخلی و هم تورهای خارجی صدق می کند.

 

بخش وبلاگ سفر یا وبلاگ گردشگری در سایت آژانس مسافرتی

تا اینجا آمدیم و به آژانس مسافرتی رسیدیم. اگرچه تجربه ی سفر با آژانس های هواپیمایی و گردشگری تجربه ای دلنشین است اما باید توجه کنید که کیفیت کار آژانس های مسافرتی با یکدیگر متفاوت است.

برخی آژانس های مسافرتی با ارائه ی توضیحات شفاف و تجربه ی زیاد و دانش و آگاهی بالا می توانند تجربه ای دلنشین و به یادماندنی را برای شما رقم بزنند.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما به وبلاگ سفر یا وبلاگ گردشگری که بخشی از بهترین سایت آژانس مسافرتی فارا گشت است، سر بزنید و آن را با دقت بخوانید تا بدانید که آنجا چه خبر است و چه خبرهای خوشی در راه است. جاهای دیدنی و اماکن توریستی را می توانید در لینک زیر ببنید و لذت ببرید:

https://faragasht.com/category/blog/

لذت این تجربه ی به یادماندنی با آژانس مسافرتی و هواپیمایی و تورهای مسافرتی فارا گشت

بی گمان در این زمانه ی پر از شلوغی ها و دویدن ها و نگرانی و دغدغه های ریز و درشت، یکی از چیزهایی که همچنان زنده است و می تواند به زندگی ما رنگ و بو بخشد، مسافرت است. شاید خیلی ها ترجیح بدهند که با پولی که به دست می آورند شیئی گران قیمت بخرند یا آن پول را پس انداز کنند و یا خیلی کارهای دیگر.

شاید یکی از دلایل این افراد این باشد که می خواهند با پولشان چیزی بخرند که دیده شود و باارزش باشد و به نظرشان سفر دیده نمی شود.

بگذارید سوالی بپرسیم. یادتان هست که پارسال همین موقع چقدر پول در کیفتان داشتید؟ به احتمال قریب به یقین خیلی ها یادشان نمی آید. اما اگر بپرسیم پارسال همین موقع کجا بودید، اگر به مسافرت رفته باشید، می توانید جزء به جزء آن لحظه ها را به یاد بیاورید. و این است قدرت تجربه.

تجربه ای ماندگار که شیرینی اش تا سال ها با ما خواهند ماند. اما چنان که پیش تر نیز اشاره کردیم، درست است که مسافرت فی النفسه خوب است و پسندیده اما چگونگی آن است که می تواند یک تجربه ی شیرین و دلنشین و ماندگار را برای ما بسازد.

اگر تا کنون تجربه ای با تورهای مسافرتی نداشته اید، این تجربه ی شیرین را از خود دریغ نکنید. تجربه ی همراهی با انسان هایی آگاه و با ذوق که به بسیاری از راز و رمزهای مسافرت آگاه هستند. کسانی که حضورشان و تجربه و آگاهی شان می تواند لذت این تجربه (مثلا در تور هند و روسیه یا ارمنستان و وان ترکیه) را برای شما چندین برابر کند و در کنار همه ی اینها آن آرامشی را که جزئی از این تجربه است به شما هدیه دهند.

برای اینکه سفر شما خاطره انگیز تر و به صرفه تر باشد خوب است که با مجری مستقیم تورهای مسافرتی و گردشگری تور داخلی و ایرانگردی و تورخارجی فارا گشت کوروش کبیر به آدرس سایت

www.faragasht.com برای تورهای مختلف زمینی و هوایی اقدام به رزرو نمایید. قیمت ها در ارزان ترین حالت ممکن و امکانات تور در کامل ترین خدمات تدارک دیده شده است تا بی نظیر ترین مسافرت خود را در قالب تور با گشت و ترانسفر تجربه کنید.