راهنمای تور سرعین

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
  • نظرات : بدون دیدگاه

اگر به دنبال یک تور مناسب برای فرار از گرمای تابستان هستید ، تور سرعین انتخاب مناسبی ست. سرعین در استان اردبیل واقع شده است و از آنجا که در دامنه های رشته کوه سبلان قرار دارد آب و هوای آن سرد و خنک است و در تابستان رضایت شما را جلب می نماید.در تور سرعین اردبیل آستارا از سه شهر خوش آب و هوای ایران بازدید خواهید کرد اگر چه بهتر است قبل از سفر به سرعین به سایت weathers.com مراجعه کرده و آب و هوای سرعین را بررسی نمایید.

آژانس مهراندیشان گارانتی سالیانه هتل دربار سرعین را دارا می باشد و اقامت تور سرعین خود را در این هتل تدارک میبیند. از مزیت های هتل دربار سرعین دسترسی آسان به مرکز شهر سرعین ، آبگرم سرعین و مراکز خرید است.

اگر قصد سفر به سرعین را دارید پیشنهاد ما اینست این تور را به صورت گروهی تجربه کنید. تور گروهی سرعین با اتوبوس های توریستی درجه یک برگزار می شود. مزیت این تور نسبت به تور هوایی سرعین در این است که لیدر تور برای شما برنامه ی دقیقی از گشت ها با زمان بندی دقیق ارائه میکند و طبق آن بازدید شما از جاذبه های گردشگری سرعین به عمل می آید. ضمن آنکه جو گروهی و دوستانه در این تورها صمیمیت زیادی بین اعضا ایجاد میکند که به سبب آن سفر دوستانه تر و تور شاد تر برگزار می شود.

چشمه های آبگرم معدنی سرعین رتبه یک جاذبه های دیدنی سرعین به حساب می آید و در درجه بعد جنگل فندقلو به عنوان جاذبه ی دوم گردشگری سرعین خودنمایی میکند.

در انتخاب آستخرهای آبگرم نیازهای خود را در نظر بگیرید. اگر بیماری خاص یا مشکل خاصی در یک ناحیه از بدن خود دارید با پرس و جو آبگرم مناسب خود را انتخاب کنید چرا که هر یک از آب گرم های سرعین ویژگی ها و خواص درمانی منحصر به خود را دارا می باشند و ترکیبات معدنی هریک متفاوت از دیگری می باشد.

جنگل فندقلو در فصل بهار عروس اردبیل به حساب می آید. دامان آن با شکوفه های سپید بابونه تزئین می شود و عطر دلنشین آن گردشگران را جذب زیبایی خود میکند.

کندوهای عسل سرعین فرصت مناسبی ست تا طعم لذت بخش و اصیل عسل ایرانی را بچشید برای این کار حتما سری به ویلادره بزنید.بر فراز تپه ی ویلا دره چشمه ای است که از آب سرد گازدار پر شده است.قطعا طعم آن برایتان تازه و جذاب خواهد بود.

اگر از تهران به سمت سرعین می روید از جاده رشت عبور می کنید. در در تورهای سرعین از گردنه حیران بازدید میکنیدو از تله کابین و سورتمه ی آن استفاده میکنید ولی چنانچه به صورت انفرادی به سرعین سفر میکنید میتوانید در بین راه از تالش و منطقه ی سرسبز و زیبای آن دیدن کنید.

سعی گروه طبیعتگردی آژانس مهراندیشان این بوده است قیمت تور سرعین را نسبت به آژانس های گردشگری دیگر رقابتی تعیین کند. بیشتر مخاطبان تور سرعین اردبیل آستارا خانواده ها می باشند و محیط این تور بسیار مناسب یک سفر خانوادگی ست.

به امید دیدار شما گردشگران عزیز در تور سرعین و جلب رضایت شما …