دره گلستان یا دره آلوارس سرعین


دره گلستان:

یا همان دره ی آلوارس از دره های شرقی رشته کوه سبلان است.این دره از شمال غرب به جنوب شرق کشیده شده است.دریاچه های یخچالی زیادی در این دره وجود دارد که نشان از فعالیت گسترده یخچالی پس از یخبندان است و سبب سرسبزی و روییدن سبزه زار در این دره گشته است.

به دلیل وجود آبگیرها این دره را قزل گل لر یا آبگیرهای طلایی نیز میخوانند.

در سفر به سرعین می توانید از این منطقه دیدن فرمایید .در دره گلستان یک چشمه آبگرم معدنی ست که فاقد استخر می باشد.همچنین پیست اسکی آلوارس در زمستان ها مقصد گردشگران برای تفریحات اسکی و زمستانیست. اگر در سفر به سرعین حتی در فصل تابستان به این منطقه ی کوهستانی سفر کردید حتما تجهیزات مه و برف را همراه داشته باشید.

دره گلستان و پیست اسکی آلوارس تنها یکی از جاذبه های دیدنی سرعین است. سرعین جاذبه های دیدنی بسیاری دارد  البته بیشتر شهرت آن به آبگرم های معدنی سرعین است که خاصیت درمانی هر کدام متفاوت از دیگری ست و برای بیماری های پوستی ، استهوانی ، روماتیسم و بیماری های عفونی و طیف گسترده ای از بیماری ها قابل استفاد ه است.

تور سرعین هر سال در فصل تابستان امار بیشترین سفر بین مقاصد گردشگری را از آن خود میکند. تور سرعین در فصل تابستان برگزار میشود تا گردشگران از آب و هوای گرم بیشتر نقاط ایران به این شهر خوش آب و هوا سفر کنند.اگرچه سفر در بهار نیز حال و هوای خاص خودش را دارد. اگرچه سرعین در فصل بهار سردتر است اما شکوفه های گل و سرسبزی فوق العاده ی آن چشمگیر است.

آژانس مهراندیشان تور سرعین اردبیل آستارا را به صورت ترکیبی اجرا می نماید و از تمام جاذبه های این سه شهر متوالی بازدید به عمل می آید. در سرعین از آبگرم سرعین ، کنسرت ها ی شبانه ، مراکز خرید ، دریاچه شورابیل ، بقعه شیخ صفی الدین اردبیل ، ویلادره و جنگل فندقلو بازدید می شود و در آستارا از بازارچه مرزی آستارا که از زیباترین و بهترین بازارچه های مرزی ایران است دیدن میکنید و در راه سفر به سرعین که از جاده گیلان میگذرید از ساحل و جنگل گیسوم نیز دیدن می نمایید.

تور سرعین به صورت تور سه و نیم روزه اجرا میشود. در تور سرعین دو شب اقامت شما در هتل های مرکز شهر تدارک دیده می شود. هتل دربار و هتل رضوان سرعین از هتل های طرف قرارداد آژانس مهراندیشان می باشند که از پر طرف دار ترین هتل های سرعین هستند و رضایت مشتریان را جلب نموده اند.در تور سرعین اردبیل آستارا بهترین رستوران سرعین به نام رستوران فرزاد با طعم لذیذ کباب ها و دوغ محلی اش توسط آژانس مهراندیشان برای یک سفر با کیفیت به سرعین رزرو می شود.

تلاش تیم طبیعت گردی آژانس مهراندیشان برگزاری هرچه بهتر تورهای ایرانگردی و بالابردن سطح کیفیت خدمات محلی ست.

برای شرکت در تور سرعین  آژانس مهراندیشان به دو صورت میتوانید اقدام نمایید یا تور هوایی سرعین که به صورت انفرادی برگزار می شود، یا تور گروهی سرعین که بیشتر این نوع تور تحت عنوان تور طبیعت گردی اطلاق می شود.

برای اطلاع از قیمت تور سرعین و رزرو تور سرعین می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

[maxbutton id=”3″ ]

 

تورهای تابستانه مشابه تور سرعین اردبیل آستارا از آژانس مهراندیشان:

تور لرستان

تور ماسال

تور جنگل ابر

تور نمک آبرود

تور شمال

تور گلستان

تور رفتینگ