تور کویر مصر

تور کویر مصر

کویر مصر نامی غریب در ایران! احتما با شنیدن این نام ذهنتان به سمت اهرام ثلاثه پرواز میکند. اما اگر در تور کویر مصر شرکت کنید در ایران سرزمینی را می یابید که رمز و رازهایش دست کم از اهرام ثلاثه ندارد.مصر روستایی در نزدیکی خور و بیابانک از توابع استان اصفهان است.در ادامه به آنچه در سفر به کویر مصر در انتظارتان است میپردازیم: مهم ترین جاذبه ی کویر مصر رمل های شنی طلایی رنگ است که قدم زدن روی آن و لمس شن های نرم آن لابه لای انگشتانتان لذتی وصف ناشدنی دارد.در تور کویر مصر می توانید رها و آزاد روی این تپه ها دراز بکشید و به آسمان پر ستاره کویر خیره شوید. ستاره ها آنقدر نزدیک زمین هستند که احساس میکنی تا دست دراز کنی ستاره میچینی… اینجا مرزی بین آسمان و زمین نیست هر دو یکدیگر را در آغوش کشیده اند.

در سفر به کویر کوتاهی نکنید… سراپا چشم شوید و از گوشه گوشه ی آن دیدن کنید. دریاچه نمک از دیگر جاذبه های مورد بازدید در تور کویرگردی است. اگر به تنهایی به کویرنوردی میپردازید حتما یک راهنما همراهتان داشته باشید، دریاچه نمک برای کسانی که با این منطقه غریب هستند خطر گم کردن راه اصلی را در پی دارد.

نخلستان سوخته از دیگر عجایب کویر مصر است. در دل کویر نخل هایی را میبینید که باروری ندارد چرا که سالیان گذشته با نفت خشک شده اند برای پرده برداشتن از این راز می توانید در تور یک روزه کویر همراه ما باشید و از این منطقه دیدن کنید.

از تفریحات مهیج کویر سافاری ست. سافاری یا همان ماشین سواری با خودروهای شاسی بلند دقیقا روی همین رمل های شنی انجام میشود و بیشتر کویرنوردان به این تفریح علاقه خاصی نشان میدهند. تفریح دیگری که شیرینی خاصی برای گردشگران دارد شتر سواری ست که در کمتر توری میتوانند تجربه کنند.

در سفر به کویر مصر شب را میتوانید در کاروانسراهای سنتی منطقه بمانید. این اقامتگاه ها بومگردی و سنتی ست و زیر نظر میراث فرهنگی به فعالیت میپردازند و امکانات رفاهی گردشگران را برای یک سفر ناب به کویر ایران فراهم میکنند. و اما در کنار این اقامتگاه ها دو هتل سنتی نیز که امکانات به مراتب بالاتر و بیشتری نسبت به مهمانسراها دارند به فهالیت میپردازند. آژانس مهراندیشان از معدود آژانس هایی ست که تور کویر مصر در هتل را اجرا می نماید. تور کویر مصر در هتل بالی مزیت های زیادی نسبت به اقامت در مهمانسرا دارد. بزرگترین مزیت آن اینست که علاوه بر حفظ بافت سنتی کویر ، اتاق ها به صورت تختدار ، حمام و دستشویی مجزا در هر اتاق و مهم تر از همه پلان اتاق ها به دو تخته ، سه و چهار تخته است در حالی که برای اقامت در مهمانسرا هر اتاق به صورت کف خواب و به 4 الی 5 نفر اختصاص می یابد به عبارتی اقامت آن گروهی محسوب می شود.

اگر میخواهید راحت ترین و بهترین تور کویرگردی را تجربه کنید با آژانس مهراندیشان همراه شوید تا از امکانات متمایز ما نسبت به سایر آژانس ها بهره مند شوید.
تور کویر مصر در فصل پاییز شروع و تا هفته آخر فروردین ماه ادامه می یابد و هر هفته به صورت منظم برگزار می شود.برای رزرو تور کویر و اطلاع از قیمت تور کویر مصر می توانید به قسمت تورهای طبیعت گردی – تور ماجراجویانه و تور کویر مصر مراجعه نمایید.