تورهای ایرانگردی آژانس مهراندیشان

شرکت خدمات مسافرتی مهراندیشان به شماره ثبت ۲۸۶۸۷۱ و با مدیریت جناب آقای حسین آمره با بیش از ۱۰ سال سابقه مفتخر است با بهترین کادر اجرایی در زمینه ی تورهای طبیعت گردی و ایرانگردی میزبان شما عزیزان است.

این شرکت همچنین دارای تندیس افتخار برترین برگزارکننده ی تورهای داخلی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران می باشد.

زمینه‌های فعالیت شرکت گردشگری مهراندیشان (ecotour)
  • برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای داخلی و خارجی
  • برنامه‌ریزی و اجرای تخصصی سفرهای طبیعت‌گردی
  • برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای اختصاصی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، خانواده‌ها، گروه‌های دوستی و …
  • برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای ویژه کودکان
  • ارائه کلیه خدمات گردشگری به گردشگرانی خارجی
  • رزرو هتل‌های داخلی و خارجی
  • تهیه و صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی
  • صدور بیمه‌نامه‌های مسافرتی

دسته بندی تورهای داخلی آژانس مهراندیشان:

تورهای طبیعت گردی و ایرانگردی

تورهای زیارتی

تورهای تفریحی

از آنجا که این سایت به منظور معرفی تورهای طبیعتگردی و ایرانگردی این شرکت بنا شده اسنت در ادامه به معرفی برترین تورهای داخلی میپردازیم

تور نمک آبرود:

تور ارزان نمک آبرود هر هفته به دوستداران طبیعت سرسبز خطه ی شمال معرفی می شود. تور شمال از پر طرفدارترین تورهای داخلی است که اغلب کسانی که به دنبال آرامش و به در کردن خستگی کار در طول هفته هستند از تور دو روزه نمک آبرود ، تور سه روزه نمک آبرود ، و تور یک روزه نمک آبرود این شرکت بهره مند می شوند.

تور یک روزه نمک آبرود از دسته ی تور یک روزه ارزان است که میتواند پاسخگوی نیاز کسانی باشد که امکان اخذ مرخصی را ندارند این تور در روز جمعه هر هفته برگزار می شود.

تور کویر مصر:

کویر جاذبه ایست بی همتا ، سکوتش جادویی دارد که در هیچ طبیعت دیگری نمیتوان همچون آن را یافت.تور ارزان کویر مصر در فصل پاییز و زمستان و اوایل بهار برای علاقه مندان به تور کویرگردی و تور کویرنوردی در نظر گرفته می شود.چنانچه بودجه ی کمتری نسبت به هزینه تور دو روزه کویر مصر برای سفر به کویر اختصاص داده اید و یا امکان مرخصی کاری ندارید تور ارزان کویر مرنجاب از دسته ی تور یک روزه کویر برایتان فرصت مناسبی ست که تن کویر را لمس کنید.

تور رفتینگ:

اگر به دنبال هیجان هستید تور رفتینگ این نیاز شما را برآورده میکند. رفتینگ همان قایقرانی در رودخانه خروشان است که در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان اجرا میشود.این تور اغلب به صورت تور یک روزه رفتینگ اجرا میشود اما در تعطیلات و ایام خاص گاهی این تور به صورت تور دو روزه رفتینگ به صورت ترکیبی با تور آفرود یا تور دشت لاله شهرکرد برگزار می شود. تور رفتینگ تا کنون به دو صورت تور رفتینگ چالوس و تور رفتینگ ارمند رود و تور رفتینگ زاینده رود اجرا شده است و در آینده ای نزدیک با اخذ مجوزهای مربوطه امکان اجرای آن در سایر رودهای خروشان وجود خواهد داشت.

تور سرعین اردبیل آستارا:

تور سرعین از جمله تورهایی ست که قشر بازنشستگان و سالمندان بیشتر از آن استقبال می کنند. این تور عموما به صورت تور چند روزه سرعین اردبیل آستارا در فصل تابستان و بهار برگزار می شود.چشمه های آب معدنی سرعین همه ساله مورد توجه توریست های خارجی و گردشگران داخلی قراردارد و همین موضوع و آب و هوای بی نظیر اردبیل تور ارزان سرعین را به پرطرفدارترین تور تابستانه تبدیل کرده است.

تور گیلان گردی:

گیلان جاذبه های بسیار زیبایی دارد. اگرچه از پهنه ی آبی دریا در اکثر نقاطش بی بهره است اما سرسبزی آن از استان مازندران به مراتب چشمگیرتر است.

نزدیکی استان گیلان از یک سو و وجود جاذبه های بسیار متنوع گردشگری از سوی دیگر سبب شده تا تورهای گیلان غالبا به صورت تور ارزان یک روزه برگزار شود.

تور یک روزه ماسوله ، تور یک روزه گیسوم ، تور یک روزه قلعه رودخان از جمله تورهای یک روزه آژانس مهراندیشان است.

تور ماسال:

ماسال شهریست از خطه ی استان سرسبز گیلان در ادامه ی کوه های تالش.معنی لغوی ماسال کوهوار یا در کنار کوه است.مردم آن به زبان تالشی سخن می گویند.

شهرستان ماسال شامل دو بخش مرکزی و شاندرمن است.

آب و هوای خنک و مرطوب ، مه زیبا و طبیعت زیبای منطقه سبب شده تا ماسال را بهشت گمشده ایران بنامند.

تور ماسال به صورت تور دو روزه قابل ارائه به طبیعتگردان عزیز است.

تور لرستان:
لرستان و آبشار های بی نظیرش زبان زد همگان است. تور لرستان در فصل بهار و تابستان برگزار می شود و سفر به آن در گرمای تابستانه خالی از لطف نیست چرا که در تور لرستان می توانید بهترین آب و هوا را رد گرم ترین فصل سال تجربه کنید.

تور کاشان:

چند سالی ست تور کاشان نه تنها در فصل گلاب گیری کاشان بلکه در تمام فصول سال اجرا میشود. در فصل بهار تور گلاب گیری کاشان موردتوجه بسیاری از گردشگران است. در فصل تابستان تور ابیانه و روستای سرخ رنگ ابیانه علاقه مندان زیادی را به خود جذب میکند و در فصل پاییز و زمستان تور کاشان به صورت تور دو روزه و تحت عنوان تور کویر ابوزید آباد و شهرزیر زمینی نوش آباد یا همان شهر زیرزمینی اوویی برای علاقه مندان به تور کویرگردی برگزار میشود

سایر تورهای یک روزه و تورهای دو روزه و تور شاد داخلی این شرکت:

تور یک روزه مرداب هسل   تور یک روزه جنگل عسل    تور یک روزه جنگل راش   تور یک روزه محلات  تور یک روزه تنگه واشی   تور یک روزه برف بازی آبعلی   تور دو روزه جنگل ابر  تور دو روزه گلستان

02133200595

09381341197