تله کابین نمک آبرود

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
  • نظرات : بدون دیدگاه

تور نمک آبرود

شمال ایران همیشه پرطرفدارترین شهر ایران بوده است.در این بین نمک آبرود از توجه بیشتری برخوردار است. شهرک توریستی نمک آبرود تمام امکانات رفاهی و توریستی را درخود جای داده است تا در تور نمک آبرود خاطرات خوبی را برایتان رقم بزند.مهم ترین جاذبه گردشگری نمک آبرود ، تله کابین آن است. یکی از زیباترین تله کابین های ایران در نمک آبرود قرار دارد که شما را تا ارتفاع مدوبن بالا میبرد. هنگام بالا رفتن تله کابین نمای بی نظیری از جنگل زیر پایتان است و دریا درست در مقابل نگاهتان را می رباید.اگر در تور نمک آبرود شرکت می کنید حتما زمانی را برای استفاده از تله کابین نمک آبرود برایتان اختصاص خواهند داد.

در حال حاضر دو خط تلکه کابین در نمک آبرود فعالیت میکنند.

خط یک: دارای ۴۲ کابین است که ظرفیت هر کابین چهار نفر است. مدت زمان آن تا رسیدن به بالای تله کابین حدود ۱۵ دقیقه است.از ۹ صبح تا ۱۹ در حال جابجایی گردشگران است قیمت آن برای گردشگران ایرانی ۲۵۰۰۰ تومان و براری توریست خارجی ۳۵۰۰۰ تومان است.

خط دو: طول آن کم تر از خط یک است. کابین آن ۶ نفره است و از لحاظ قیمتی با تله کابین خط یک یکسان است.

تله کابین نمک آبرود مرتفع ترین تله کابین کشور است. برای بازدید از آن در تور دو روزه نمک آبرود فرصت کافی در اختیارتان است. میتوانید ساعت ها بر بلندای قله ی آن بنشینید و از طبیعت بکر نمک آبرود و هوای خوش ان لذت ببرید.هرچند حتی اگر شما فقط روزهای تعطیل امکان سفر به نمک ابرود را داشته باشید بدون نیاز به مرخصی هر هفته جمعه ها میتوانید از تور ۱ روزه نمک آبرود استفاده کنید.

در تور یک روزه نمک آبرود گشت های کامل شما به صورت فشرده تر از تور نمک آبرود ۲ روزه انجام می شود. گشت مجتمع تفریحی نمک آبرود، ساحل دریا و جنگل های سرسبز و زیبا عباس آباد.

در تور دو روزه نمک آبرود شما یک شب اقامت خواهید داشت که اگر همسفر آژانس مهراندیشان باشید هتل های طرف قرارداد ما در تور شمال به شرح زیر می باشد:

هتل کوشال: این هتل مابین چالوس و نوشهر قرار گرفته است. از جذابیت های این هتل ۳ ستاره قرار گرفتن آن در یک منطقه بومی و محلی روستایی مانند است. از نزدیک زندگی مردم خطه ی شمال را تماشا میکنید و از دیدن مزارع و بافت سنتی محلی آن لذت می برید.اتاق های این هتل بزرگ و معمولا دوخواب است.

هتل مارال: این هتل چهار ستاره در کلاردشت قراردارد. از ویژگی های خاص آن اینست که  این هتل دارای استخر و سونا و جکوزی رایگان است که بیشتر در تور سه روزه شمال مورد استفاده گردشگران قرار میگیرد.

هتل آسمان: این هتل چهار ستاره در شهر عباس آباد مازندران قرار دارد. یک ویژگی بارز دارد که ساحلی بودن آن است. این هتل دارای ساحل اختصاصی و اتاق های رو به دریاست. همچنین در رستوران گردان ان که در طبقه ی آخر هتل قرار دارد هنگام صرف غذا میتوانید از منظره بی نظیر دریا و ساحل آرامش بگیرید.

هتل عرش: این هتل در شهر نوشهر قرار گرفته است. چهار ستاره است و دارای استخر و سونا و جکوزی رایگان. اتاق های آن از کیفیت خوبی برخوردار است. رستوران آن وسیع و پاسخگوی خوبی برای نیاز گردشگران است.

تور نمک آبرود در تمام فصول سال توسط آژانس مهراندیشان برگزار می شود. به امید دیدار شما در تورهای طبیعتگردی