بهترین هتل های سرعین

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

در سفر به سرعین یکی از دغدغه های گردشگران رزرو بهترین محل اقامت است که تاثیر بسزایی در یک سفر خوب دارد. اگر در تور سرعین همسفر ما باشید اقامت شما معمولا در یکی از هتل های دربار یا رضوان خواهد بود که در ادامه توضیحاتی در خصوص شرایط هر دو هتل خدمتتان ارائه میگردد. اما چنانچه به سفر شخصی میپردازید یا تور هوایی سرعین رزرو کرده اید برای اطلاع از وضعیت سایر هتلها امیدواریم این مطلب شما را راهنمایی کند:

 

هتل دربار سرعین:

این هتل در خیابان طالقانی سرعین واقع شده است و قیمت مناسب و کیفیت خوب سبب شده تا اقامت این هتل از گزینه های اصلی تور سرعین اردبیل آستارا باشد.از ویژگی های مهم این هتل دسترسی مناسب و آسان به مرکز شهر ، مراکز تجاری و آبگرم های سرعین است.همچنین برخورد پرسنل این هتل بسیار مورد رضایت گردشگران بوده است.

هتل رضوان سرعین:

این هتل در خیابان بعثت سرعین قرار گرفته است.هتلی ۴ ستاره، تازه بازسازی شده است. تور سرعین در این هتل نیز همانند هتل دربار برگزار شده است. از ویژگی های خاص این هتل وجود استخر آب گرم در خود هتل است.اتاق های vip دو تخته ی آن برای اقامت زوجین بسیار دل انگیز استواین هتل همچنین در نزدیکی تنها شهربازی شهر سرعین قرار گرفته است. مسافران تور سرعین شب ها در این شهر بازی اوقات خوشی را سپری خواهند کرد.

هتل لاله سرعین

بیشتر مسافران تور سرعین به رزرو هتل لاله سرعین علاقه مند هستند.این هتل نیز در مرکز شهر است و از مزیت های آن نزدیکی به مراکز آب گرم سرعین است و مزیت دیگر نزدیکی به دهکده صخره ای ویند کلخوران است که از جاذبه های توریستی سرعین به حساب می آید.

هتل رویال پارک سرعین:

این هتل که جزو هتل های بین المللی می باشد اتاق های لوکسی دارد . دارای ۱۳ استخر و مجموعه آب درمانی تخصصی می باشد.موقعیت مکانی این هتل بسیار عالی و خوش آب و هواست و به همین دلیل هتل فاقد سیستم سرمایش می باشد.این هتل ۴ ستاره تاپ می باشد و اقامت شما در سفر به سرعین در این هتل قطعا خاطرات خوبی را برای شما و همراهانتان به همراه خواهد داشت.

هتل پدرام سرعین:

این هتل نیز در مرکز شهر سرعین قرارداردو دسترسی آسان به مرکز آبگرم. دارای استخر است و اتاق های آن از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. عایق صوتی دارد و مانع سلب آسایش گردشگران در شهر توریستی سرعین می باشد.

هتل بوستان سرعین:

این هتل سه ستاره است و قیمت و  کیفیت آن معمولی و در حد قابل قبول می باشد. در فاصله نزدیک به آبگرم سبلان قراردارد.در محوطه آن آلاچیق هایی برای شب نشینی گردشگران در هوای خنک سرعین وجود دارد که در تور سرعین اردبیل آستارا شب ها در این آلاچیق ها می توانید از آسمان پاک و هوای فوق العاده سرعین بهره ببرید.

قیمت تور سرعین در هر یک از هتل های بالا متغیر خواهد بود. آژانس مهراندیشان در تورهای گروهی از هتل های با درجه ی متوسط و کیفیت خوب و قیمت مناسب استفاده میکند تا هم قیمت هم کیفیت خدمات موردقبول گردشگران واقع شود.اگر از تور سرعین هوایی استفاده میکنید میتوانید اقامت خود را در هر یک از هتل های به دلخواه انتخاب کنید.آژانس مهراندیشان در فصل تابستان هر هفته اقدام به برگزاری تور سرعین اردبیل آستارا به مدت سه و نیم روز می نماید. در این تور گشت کامل سرعین اردبیل و آستارا را خواهید داشت و از بیشتر مکان های دیدنی به صورت گروهی بازدید خواهید کرد. فضای حاکم و از دسته تورهای چند روزه است. بر این تور شاد به گونه ایست که می توانید انرژی زیادی را در این تور هم از طبیعت هم از همسفران خود هدیه بگیرید.