اسالم به خلخال

جاده اسالم به خلخال را به جرات می توان زیبا ترین جاده جنگلی ایران نامید.این جاده از 70 کیلومتری شهر اسالم در استان گیلان شروع می شود و تا شهر خلخال در جنوب استان اردبیل امتداد می یابد و به استان آذربایجان شرقی وزنجان منتهی می شود.

در بین مسیر این جاده رودها و برکه های زیادی وجود دارد که بر زیبایی آن می افزاید.به دلیل قرار گرفتن این جاده در مسیر استان گیلان در تمامی فصول بارش باران در آن دیده می شود و حتی در تابستان ها دمای هوا در این منطقه ییلاقی پایین است و گردشگران باید لباس مناسب همراه داشته باشند.

چنانچه قصد سفر با خودروی شخصی را دارید بهتر است باک بنزین خودروی خود را پر کنید زیرا در این مسیر 70 کیلومتری هیچ پمپ بنزینی وجود ندارد.

اینجا منطقه ی اسکان ییلاقی عشایر است. خالی از لطف نیست هنگام سفر زمانی را برای کند و کاش در جنگل و سپری کردن اوقات کنار عشایر اختصاص دهید.

کندوهای عسل ، و دشت های گل مناظر بکری ست که گشت این منطقه را جذاب تر می کند.

اگر قصد سفر به این منطقه با آژانس مهراندیشان را دارید این تور در قالب تورهای یک روزه و چند روزه قابل اجرا می باشد.

دیگر تورهای آژانس مهراندیشان:
تور کویر مصر   تور نمک آبرود  تور ساحل و جنگل گیسوم   تور یزد   تور ماسال   تور ابیانه    تور کاشان   تور کویر مرنجاب   تور دریاچه ارواح   تور مرداب هسل   تور کویر کاراکال   تور آفرود   تور رفتینگ    تور جنگل ابر  تور سرعین   تور ماسوله    تور لرستان    تور اسالم به خلخال   تور جنگل راش   تور تنگه واشی   تور یک روزه   تور دو روزه   تور شاد